چی چند چیست؟
«چی چند» یک سرویس ارزش افزوده بر بستر موبایل برای کاربران ایرانسل میباشد. شما میتوانید با عضویت در این سرویس، روزانه از تخفیفات ویژه و بی نظیر این سرویس مطلع شوید. در حال حاضر فقط فروش شارژ با تخفیفات ویژه در این سرویس راه اندازی شده است، اما به زودی کالاهای جدیدی به این سرویس افزوده خواهد شد.

چگونه میتوانم از چی چند خرید کنم؟
شما ابتدا با ارسال OZV CHAND به شماره ۸۲۸۲ عضو سرویس «چی چند» میشوید. شما به دو طریق میتوانید از تخفیفات آگاه شوید:
۱- پیامهای روزانه
۲- خودتان باارسال CHAND به ۸۲۸۲ از تخفیفات جدید آگاه شوید.
پس از دریافت تخفیف پیشنهادی در صورتی که قیمت آن تخفیف را مناسب ندانستید، میتوانید باارسال دوباره CHAND به ۸۲۸۲، پیشنهاد جدیدی دریافت کنید؛ اما دقت نمایید که در هر لحظه یک پیشنهاد موجود میباشد و ممکن است قیمت پیشنهادی برای فرد دیگری مناسب باشد و وی اقدام به خرید نماید. تصمیمگیری با شماست که کی اقدام به خرید نمایید. برای بهره مندی از تخفیف، شما فرصت دارید تا قبل از ساعت ۱۲ آن روز کد تخفیف دریافتی را به ۷۳۳۷ بفرستید، تا شناسه قبضی برای خرید شارژ برایتان صادر شود.
حال میتوانید از دو طریق قبض مربوطه را پرداخت نمایید:
۱- از طریق همین سایت
۲- از طریق امپاد
با شماره گیری # ۴ * ۵ * ۷۲۰ * و ورود شناسه قبض، مبلغ خرید از حسابتان کسر شده و کد شارژ برایتان پیامک میگردد.(در صورتی که قبلا در امپاد عضو نشده اید به سوالات «امپاد چیست»، «آیا با همه کارتهای بانکی میتوانم از "چی چند" خرید کنم؟» و «چگونه در امپاد ثبت نام کنم؟» مراجعه نمایید.)

چگونه میتوانم از سیستم چی چند خارج شوم؟
باارسال عبارت «LAGHV CHAND» به ۸۲۸۲ عضویت شما در سرویس «چی چند» لغو میگردد.

چرا هنگام ارسال شناسه قبض، پیغام «خطای فروشگاه» دریافت میکنم؟
در بعضی اوقات، بخاطر حجم بالای درخواستها در سرویس چی چند، ممکن است این مشکل پیش آید. لطفا چند دقیقه صبر کنید و دوباره اقدام نمایید. در صورت حل نشدن مشکل با پشتیبانی «چی چند» به شماره ۰۲۱۸۸۳۲۱۶۲۲ تماس بگیرید.

چرا هنگام ارسال شناسه قبض، پیغام «خطای بانکی» دریافت میکنم؟
در بعضی اوقات، بخاطر حجم بالای درخواستها در سرور امپاد، ممکن است این مشکل پیش آید. لطفا چند دقیقه صبر کنید و دوباره اقدام نمایید. در صورت حل نشدن مشکل با پشتیبانی «چی چند» به شماره ۰۲۱۸۹۵۱۷ تماس بگیرید.

کد تخفیف، شناسه قبض و رمز امپاد چیست؟
شما به صورت روزانه و یا با ارسال کلمه CHAND از تخفیفات پیشنهادی مطلع میشوید. هر تخفیف کد منحصربفردی دارد که در صورت تمایل شما به خرید، میتوانید با ارسال این کد تایید نمایید که این پیشنهاد را پذیرفته اید.
باارسال کد تخفیف، شناسه قبض برایتان صادر میشود که میبایست از طریق امپاد و یا این وبسایت اقدام به پرداخت آن نمایید.
رمز امپاد، کدی است که به عنوان رمز انجام تراکنش ها در سیستم امپاد هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید.(این رمز باعث میشود که کسی نتواند از گوشی شما سوءاستفاده نماید.)

امپاد چیست؟
سامانه امپاد، ابزاری است که به کاربران امکان می‏ دهد با تلفن همراه خود خرید نمایند. با استفاده از امپاد، تلفن همراه شما تبدیل به کیف پول شما خواهد شد و شما قادر خواهید بود هم فعالیت‏ های بانکی خود را با آن انجام دهید، و هم خرید های خود را با استفاده از تلفن همراه خود به انجام رسانید.

چگونه در امپاد ثبت نام کنم؟
سامانه پرداخت امن بانک پاسارگاد (امپاد) این امکان را فراهم میکند که شما از طریق تلفن همراه به کارت بانکی خود دسترسی داشته و پرداخت های خود را انجام دهید. جهت ثبت نام و خرید از «چی چند» باید
# ۷۲۰ *
را شماره گیری کرده و با ورود اطلاعات کارت خود، رمز خرید پیامکی (رمز امپاد) را دریافت کنید. پس از دریافت رمز خرید پیامکی (رمز امپاد)، میتوانید پرداخت خود را انجام و خریدتان را تکمیل کنید.
برای پرداخت
# ۴ * ۵ * ۷۲۰ *
را شماره گیری کرده، شناسه قبض و در آخر رمز خرید پیامکی خود را وارد کنید تا کد شارژ برایتان ارسال شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه ذیل مراجعه نمایید: اینجا

آیا با همه کارتهای بانکی میتوانم از «چی چند» خرید کنم؟
همه دارندگان دارای کارتهای عضو شتاب میتوانند از طریق وبسایت چی چند اقدام به خرید نمایند. همچنین کسانی که میخواهند از طریق امپاد و دستگاه موبایل خود اقدام به خرید نمایند:
در «چی چند ۱»: امکان خرید شارژهای هزار تومانی با تمام کارتهای بانکی شتاب امکانپذیر میباشد؛ غیر از کارتهای بانکهای ملت، تجارت، صادرات، کشاورزی، سپه، پارسیان، مهر ایران.
در «چی چند ۲»: امکان خرید شارژهای دو هزار تومانی با تمام کارتهای بانکی شتاب امکانپذیر میباشد؛ غیر از کارتهای بانکهای ملت، تجارت، صادرات.

چرا باوجود اینکه کد تخفیف را میفرستم اما شناسه قبض به من داده نمیشود؟
بعضا به دلیل حجم بالای درخواستها، دریافت پیامک با تاخیر انجام میشود. در این حالت شما میتوانید از طریق تماس با پشتیبانی ۰۲۱۸۸۳۲۱۶۲۲ مشکل خود را پیگیری نمایید.

من کد شارژ را از «چی چند» دریافت کردم، اما هنگام شارژ سیم کارت، پیغام «کدشارژ استفاده شده» به من میدهد. چه کار باید بکنم؟
کد شارژ دریافتی شما همراه با کد IR آن میباشد، برای بررسی علت با شماره ۷۰۰ (پشتیبانی ایرانسل) تماس بگیرید. در صورتی که شناسه IR خود را ندارید، از طریق صفحه «تماس با ما» و یا تماس با پشتیبانی ۰۲۱۸۸۳۲۱۶۲۲ با اعلام کد شارژ، کد IR خود را دریافت نموده و سپس از طریق شماره ۷۰۰ علت را پیگیری فرمایید.

وقتی کد تخفیف را میفرستم، پیام خطایی دریافت میکنم که میگوید:«کد تخفیف اشتباه است.»
زبان پیامک خود را عوض کرده و کد تخفیف را به زبان انگلیسی بفرستید. کد تخفیف عددی یازده رقمی میباشد، لطفا دقت نمایید که در عدد ارسالی، رقمی کم و زیاد نشود. احتمال دارد اعتبار کد تخفیف به پایان رسیده باشد.

با ارسال کدتخفیف پیامکی انگلیسی با محتوای ذیل دریافت میکنم، علت چیست؟
«Error accessing CP URL please try after some time»
بعضا به دلیل حجم بالای درخواستها، در سرور ایرانسل، دریافت پیامک با تاخیر انجام میشود. لطفا کمی صبر نموده و دوباره اقدام نمایید.

مشکل من با این سوالات حل نشد، چه کار کنم؟
شما میتوانید از طریق «تماس با ما» مشکل خود را به تیم پشتیبانی ارسال نمایید، و در اسرع وقت مشکل شما پیگیری میگردد و مشکل مربوطه به لیست سوالات متداول اضافه خواهد گردید.

 


 Powered by: beep